Верифицированный профиль
2
Месяца опыта
1
Месяц на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
82
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Підбираю квартири так, ніби для себе. Важливо, щоб вам було комфортно, вигідно та спокійно під час покупки. Завжди на зв’язку та готова допомогти.

Аренда коммерческой недвижимости (9)

  • Arkada Estate Agency
    20 000 грн/мес
    217 грн/м²

    Пасечная ул., 38а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    92 м²
    3 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення — вул. Пасічна Ідеальний варіант для вашого бізнесу! Площа: 92 м² Функціональне планування — просторе, світле приміщення з окремим санвузлом. Фасадний вхід, а також є другий вихід в двір. ⠀ Є все необхідне для комфортної роботи: • 2 кондиціонери • Вентиляційна система • Електричний підігрів підлоги — тепло та затишно у будь-яку пору року ⠀12 кв світла, 3 фази Локація: Район Пасічна — зручне розташування, активний пішохідний та автомобільний трафік. Поруч житлові будинки, магазини, офіси — чудово під салон, офіс, клініку, магазин або студію. Вигідна пропозиція! Приміщення готове до роботи — заходь і починай свій бізнес уже сьогодні!
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    9 000 грн/мес
    346 грн/м²

    Горбачевского ул., 14-Г

    помещение свободного назначения
    26 м²
    3 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення по вул. Горбачевського 14 г (АС2) Перший поверх Площа – 26 М2 Заведено – 10 кВт Є виводи на воду на залі (можна мийку встановити ) Кондиціонер тепло-холод Новий ремонт Інтернет оптоволокно Оренда від року
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    10 000 грн/мес
    500 грн/м²

    Ивана Миколайчука ул., 17

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    20 м²
    3 нед. назад
    Оренда комерційного приміщення по вул. Миколайчука 17 Основні характеристики: • зручне розташування (самий центр каскаду, поруч дві зупинки громадського транспорту) • площа – 20 м2 • з комунікацій тільки електрика • косметичний ремонт Чудово підійде для продуктового магазину або пекарні. Ціна оренди – 10.000 грн
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    450 $/мес
    3 $/м²

    Вул. Гурика, 2

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    129 м²
    1939 год постройки
    3 нед. назад
    Вул. Мазепи (поруч ТЦ Флагман, навпроти школи №23) Вид на озеро Поверх – 3 Площа – 29м2 + 100м2 тераса Ціна – 450$ Попри дорогу Великий потік людей та авто Є парковака Поруч АТБ, Чубі Бум, ринок, автобусна зупинка Неподалік парк Шевченка, міське озеро Вода, каналізація, електрика – 12кВТ Чудово підійде під кав’ярню, суші бар, йога-студі, офіс, піцерія чи будь-який інший заклад харчування
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    40 000 грн/мес
    508 грн/м²

    Юлиана Пелеша ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Family Plaza
    помещение свободного назначения
    78.8 м²
    2022 год постройки
    3 нед. назад
    Здається в оренду фасадне комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі на першій лінії від дороги з активним пішохідним та автомобільним трафіком. Основні характеристики: Загальна площа — 78.8м² Потужність електромережі — 15 кВт Фасадне розташування Наявний санвузол Є підсобне приміщення Виконаний сучасний ремонт Переваги: хороша видимість з дороги активне комерційне оточення зручний доступ для клієнтів Ідеально підходить для: магазину кав’ярні салону краси офісу сфери послуг аптеки Приміщення готове до роботи та не потребує додаткових вкладень.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    27 000 грн/мес
    370 грн/м²

    Галицкая ул., 91

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    73 м²
    1968 год постройки
    3 нед. назад
    Оренда фасадного приміщення в центральній частині міста з гарною оглядовістю та прохідністю. Локація: м.Івано-Франківськ, вул.Галицька, 91 Загальна площа – 72м2 Перший оглядовий зал -43,4м2, другий 18,1. Санвузол. Опалення – індивідуальне газове. Заведено 15 кВт
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    48 600 грн/мес
    450 грн/м²

    Александра Довженко ул., (Будинок 11)

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Козацький
    многофункциональное помещение
    108 м²
    2026 год постройки
    3 нед. назад
    Фасад 108 м² у великому ЖК 2 входи • трафік • Козацький Здається в оренду фасадне комерційне приміщення у великому житловому комплексі формату “місто в місті”. Основні характеристики: Загальна площа — 108 м² Фасадне розташування Підведені вода та каналізація Передбачений санвузол Можливість організувати два входи — з фасаду та у внутрішній двір ЖК Стан приміщення: стадія завершення ремонту поточний стан — white box можливість виконати ремонт під потреби орендаря Переваги локації: ЖК — формат “місто в місті” велика кількість мешканців навколо сформовані великі житлові масиви постійний пішохідний потік активне комерційне оточення Переваги приміщення: фасад забезпечує видимість та клієнтський т...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    1 100 $/мес
    16 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул., 18

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    69 м²
    3 нед. назад
    В суборенду здається повністю облаштований салон у самому центрі міста. Площа — 70 м² Вартість — 1100$/міс + КП Салон готовий до роботи та укомплектований усім необхідним для комфортної діяльності: • рецепція (диван, журнальний столик) • 2 телевізори (на рецепції та в кабінеті) • шафа для верхнього одягу • меблі у двох окремих кабінетах • 2 кушетки • всі крісла • робочі місця для візажистів і стилістів (дзеркала, тумби) • професійне освітлення (лампи) Ідеально підійде для: салону краси, студії візажу, б’юті-коворкінгу або навчального простору. Зручна локація з хорошим трафіком — відмінний варіант для розвитку вашого бізнесу.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    9 000 грн/мес
    450 грн/м²

    Бастіонна ул., 1

    многофункциональное помещение
    20 м²
    2019 год постройки
    3 нед. назад
    Здається в оренду фасадне комерційне приміщення вул. Бастіонна (ЖК Містечко Козацьке) Площа — 20 м², перший поверх * Кондиціонер (тепло/холод) * Тепла підлога * Потужність — 5 кВт * Є всі меблі (як на фото) Ідеально підійде під: * салон краси / манікюр / брови * масажний кабінет * офіс * магазин або шоурум * студію Доступне з 19 травня (можливо раніше) Ціна — 9000 грн/міс Оренда від 1 року
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.